Ons team

 

Groepsindeling 2019-2020 

 

Maandag    

Dinsdag 

Woensdag 

Donderdag 

Vrijdag 

Apen 

Anita 

Anita 

Anita 

Anita 

Anita 

Beren 

Marjan  

Marjan  

Marije 

Marije 

Marije 

Dolfijnen 

Saskia N. 

Saskia N. 

Alwija 

Alwija 

Alwija 

Kikkers 

Paula 

Paula 

Paula/Eva 

Eva 

Eva 

Papegaaien 

Annet 

Annet 

Annet 

Annet 

Annet 

3a 

Laurien 

Laurien 

Laurien 

Nienke de Kleuver 

Nienke de Kleuver 

3b 

Rehanna 

Rehanna 

Rehanna 

Rehanna / Tirza 

Tirza 

3c 

Tirza 

Tirza 

Lizet 

Lizet 

Lizet 

4a 

Wendy B. 

Wendy B. 

Saskia H. 

Wendy B. 

Wendy B. 

4b 

Marja 

Marja 

Marja 

Marja 

Marja 

5a 

Nina 

Nina 

Nina 

Frencis 

Frencis 

5b 

Maren 

Maren 

Berber 

Berber 

Berber 

5c 

Liza 

Liza 

Liza 

Rob 

Rob 

6a 

Maaike 

Maaike 

Maaike 

Maaike 

Maaike 

6b 

Nienke van Dam 

Nienke van Dam 

Nienke van Dam 

Karin 

Karin 

6c 

Martin 

Martin 

Karin 

Martin 

Martin 

7a 

Rob 

Rob 

Edwin 

Edwin 

Edwin 

7b 

Wendy S 

Wendy S 

Wendy S 

Wendy S 

Wendy S 

7c 

Suzanne 

Suzanne 

Suzanne 

Suzanne 

Suzanne 

8a 

Dixie 

Edwin 

Dixie 

Dixie 

Dixie 

8b 

Peter 

Olaf 

Olaf 

Olaf 

Olaf 

8c 

Catelijne 

Catelijne 

Catelijne 

Catelijne 

Catelijne 

Gym 

Berber 

Berber 

Ronald 

Ronald 

Ronald 

Dir  

Alinda

Alinda

Alinda

Alinda

Alinda tot 10.30

Loc. leider 

Bernou 

Bernou 

Bernou 

Bernou 

 

IB 

Wya

Hans (middag)

Wya/Hans 

 

Hans (middag)

Hans 

Kwaliteits co 

 

Peter 

Peter 

Peter 

Peter tot 12.30 uur 

Plusleerkracht 

 

 

 

Nina 

 

Klassenass. 

Greetje 

Greetje 

Greetje 

Greetje 

 

Administrateur 

Johan vanaf 12 uur 

Johan om de week 

 

Johan 

Johan tot 12 uur 

Conciërge 

Willy (halve dagen)  

Willy (halve dagen)  

Willy (halve dagen)  

Willy (halve dagen) 

Willy (halve dagen) 

 

Henk 

Henk 

Henk 

Henk 

Henk 

 

Harry 

Harry 

Harry 

Harry 

Harry 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

James 

 

James 

Brugfunctionaris 

Nienke de K 

 

 

.Marjan 

 

VVE 

Saskia H./Marieke 

Saskia H./ Marieke 

Marieke 

Marieke 

 

Pilot CKV 

 

 

 

Liza 

 

Pilot Engels 

 

 

 

Saskia 

 

Digitale geletterdheid 

Edwin 

 

 

 

 

Ass. dig geletterdheid 

Massoud 

Massoud 

 

 

 

Ondersteuners oa. lln.zorg 

Luca, Elja, Nora 

Jolanda, Shuhely, Marian, Elja, Nora 

Jolanda, Luca, Elja, Nora 

Jolanda, Shuhely, Marian, Kinda, Elja, Nora 

Jolanda, Shuhely, Kinda 

 

WELKOM! DEZE WEBSITE MAAKT GEBRUIK VAN COOKIES


Op onze website maken we gebruik van functionele - en analytische cookies om de website optimaal te laten functioneren en waar mogelijk te verbeteren. Deze cookies verzamelen geen persoonsgegevens.
Veel leesplezier!

Akkoord met de cookies