Start gymlessen en vervolgstappen

6 december 2019

Graag delen we hierbij de vervolgstappen om voor alle leerlingen van Karrepad weer gymlessen te organiseren. We werken in drie fasen van een tijdelijke oplossing naar dit einddoel toe.

Fase 1: komende week weer gymles!

We zijn blij te kunnen melden dat vanaf dinsdag 10 december de gymlessen weer starten voor alle leerlingen van de groepen 3 t/m 8. Het betreft een tijdelijke oplossing waarbij de leerlingen één keer in de week een uur gymles krijgen in Hoogkerk. De groepen worden met bussen gebracht en gehaald. Opstappen gebeurt in overleg met de busmaatschappij op een rustige plek aan de Oosterhamriklaan. Ouders ontvangen een rooster van de gymlessen via MijnSchool.

Fase 2: tijdelijke locatie

Vlakbij onze school wordt gekeken naar een plek om een tijdelijke gymzaal te realiseren. Ook hier gaat het om een tijdelijke oplossing, maar wel voor een wat langere overbruggingsperiode. Er wordt gedacht aan een terrein dichtbij de Gerrit Krol-brug, waar voorheen ook een school stond. De verwachting is dat dit plan op korte termijn wordt opgevolgd. Leerlingen en ouders houden we op de hoogte als er een besluit of nieuws hierover is.

Fase 3: nieuwe gymzaal

De gymzaal op eigen terrein wordt opnieuw opgebouwd. Onder andere Openbaar Onderwijs Groningen, gemeente Groningen, schade experts, verzekering en architect denken mee hoe we de gebeurtenissen een positieve draai kunnen geven. De intentie is om echt iets moois neer te zetten. Gezamenlijk wordt bekeken wat haalbaar is en een en gedegen plan gevormd. Ook hiervan houden we ouders op de hoogte.

Herstelwerkzaamheden en uitstraling school

Er worden verschillende acties ondernomen ter bevordering van de uitstraling van de school. Achter de schermen lopen de reparaties en herstelwerkzaamheden door voor de lokalen en gebouwen. De inventaris wordt bekeken en besteld en in de kerstvakantie worden de plafonddelen teruggeplaatst. De plek van de oude gymzaal wordt opnieuw betegeld en de hekken worden daarna verwijderd.

Met de bovenstaande aanpak zorgen we dat onze leerlingen weer fijn kunnen sporten en werken we toe naar een nieuwe gymzaal op een mooi eigen terrein.

Vriendelijke groet ook namens het team,

Schoolleiding Karrepad
Alinda Koerts, directeur
Bernou Feitsma, locatieleider

 

WELKOM! DEZE WEBSITE MAAKT GEBRUIK VAN COOKIES


Op onze website maken we gebruik van functionele - en analytische cookies om de website optimaal te laten functioneren en waar mogelijk te verbeteren. Deze cookies verzamelen geen persoonsgegevens.
Veel leesplezier!

Akkoord met de cookies